czwartek, 29 stycznia 2009

To nie jest...…zdjęcie mające prezentować ubrania z przemyślanej sesji zdjęciowej. Po prostu, jakiś czas temu pozowałam koleżance do studium postaci (czyli po prostu rysowała mnie). A że zdjęcie ma w sobie kolor i zapach światła, to bardzo je lubię. Zwykle nie chodzę ubrana aż tak barwnie, zwyczajnie dzięki temu łatwiej się jej rysowało. A ten świat kresek, barw fascynuje i cieni fascynuje mnie od dawna. Niestety, nie mam do niego wstępu, ze względu na kompletny brak talentu....moda uliczna, tylko moja siostra. Przyjechałam do niej do Krakówka na parę dni, korzystając z ferii szkolnych. Gosia jeśli chodzi o ubrania, to w przeciwieństwie do mnie, lubi klasykę. Znaczy się, ona nazywa to klasyką, dla mnie to styl na „panią z biura”. Ten zestaw który ma na sobie, to jak na Małgosię ubranie bardzo odważne. ;) W każdym razie, w różowych rajstopach jej nie zobaczycie. A, i trzymajcie kciuki, bo sesja jej teraz trwa....moja wymarzona biblioteka na ferie. Ale cóż, wyższe cele. Na razie słońce jest dość nieśmiałe, ale jeszcze chwila i kasztany zakwitną...

Ale żeby nie zakończyć ponuro, na drobne przyjemności czas zawsze znajdę! A książki (i wiersze, i wiersze!) pana Dehnela polecam bardzo gorąco!Aha, a notka taka dlatego, bo wszyscy potencjalni fotografowie znajdują się co najmniej kilkadziesiąt kilometrów stąd. A nie chcialam, żeby blog porósl kurzem. Ale gromadzę łupy, gromadzę. ;)

14 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie ci w kolorach, a siostra strasznie do ciebie podobna! ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. to raczej agata podobna do mnie:P czuś, miało być u ciuchach..? nie dopuszczą cię do tajnego grona "szafarzek" bueheh;p
  całusy, siostra ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. ad foto 1:wyglądasz jak Anio. to znaczy dobrze i chyba też się wepcham na to pozowanie- za takie zdjęcie ;)
  ad foto 2: Gocha, trzymam kciuki ;p
  ad foto 3: Haha. Jak się cieszę, że nie zdaję historii.

  OdpowiedzUsuń
 4. to pierwsze zdjęcie rzeczywiście jest jakieś takie malarskie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. też zdaję historię.kocham ją :-) POWODZENIA !

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczne połączenie kolorów na pierwszym ^^ Popieram, "malarskie" bardzo dobrze opisuje całość :)

  OdpowiedzUsuń
 7. moja rada to uważaj na ta książke - repetytoroium zielone z historii Park Edukacja, w klasie gdzie 90% osób zdaje mature z historii robimy konkursy kto znajdzie w niej więcej błędów, a więc strzeż się jej;)
  pozdrawiam krateczka

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuje! :)
  mitonimfomanka: to hmm, łączmy się bólu! ;)
  krateczka: dziękuje, będe czujna!

  OdpowiedzUsuń
 9. przypadkiem tu sie znalazlam :) i okazalo sie, ze znam Twoja siostre :)

  OdpowiedzUsuń
 10. b. ladne zdjecia i do twarzy Ci w berecie..zazdroszcze:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Daria: o, proszę. :) jednak ten świat to mały jest.

  OdpowiedzUsuń
 12. ;-) Historycy... brr. Znaczy się zazdrosc mnie bierze, ze lubicie TO! jakos sie nie przkonalam, co wiecej historia do mnie sie nie przekonala i nie pozwala sie z latwoscia zapamietywac;-)

  a malarskie zdjecie jest cudne! na serio...

  OdpowiedzUsuń
 13. Na szczęście z Dehnela można wyrosnąć... Mając tyle lat co Ty czytałam Pilcha i umierałam z miłości do niego, ale mi przeszło :)

  OdpowiedzUsuń