piątek, 22 maja 2009

Dilemmożliwości!Chyba wszyscy już wiedzą, że to właśnie dziś nastąpił ten wielki dzień, kiedy Dilemmas Magazine zdominował internet! :)
Powiem tylko, że włożyłam tam swoje trzy grosze, kto wie o mojej fascynacji tańcem, ten nie powinien mieć problemów z odnalezieniem właściwego artykułu. Co więcej, my Siostrzycą zawsze robimy wszystko razem, więc i debiutujemy wspólnie- artykuł o Szafiarkach to jej dzieło!
Dodam jeszcze tylko tyle, że fakt że ten Magazyn powstał, przekonał mnie, że naprawdę wszystko jest możliwe. Kiedy dowiedziałam się, że coś takiego powstaje, ciężko było mi uwierzyć w realność przedsięwzięcia. A jednak, gratulacje dla Ewy!
Po drugie, pozwoliło mi to też uwierzyć, że ja też mogę coś zadziałać, jeśli tylko będę miała chęci. Za tą otwartość, dziękuje! :)

I zmykam czytać, zapraszając do lektury wszystkich!

3 komentarze:

 1. mam takie same odczucia jak ty- chcieć to móc ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś już na 'LOOK 10', jeżeli jesteś zainteresowana, sprawdź i dodaj komentarz
  Pamiętaj zawsze możesz poprosić o zmianę 'look'u', wystarczy wysłać zdjęcie, które uważasz za lepsze (I don't know what you wanted to say by 'resolution' is it about the size, format?)
  JESTEŚ TUTAJ: http://look10.blogspot.com/2009/06/kokarda.html
  Jeśli chcesz możesz skomentować swój post: http://look10.blogspot.com/2009/06/kokarda.html
  dodając jakieś informacje tyczące się Twojego LOOK'u

  Zawsze możesz też poprosić o usunięcie Twojego LOOK'u.
  Jeśli chcesz możesz odebrać swoją nagrodę, mówiącą NOMINATED, umieszczoną po lewej stronie na LOOK 10, jest dla Ciebie!

  Pozdrowienia,
  Vicen

  OdpowiedzUsuń
 3. czesc kochana! Powodzenia, kciuki trzymam! Ja bym chyba az tak odwazna nie byla, zeby samotnie jechac podbijac swiat ;-) ale czytam, ze masz bratnie dusze kolo siebie, wiec razniej! trzymaj sie!

  OdpowiedzUsuń