sobota, 27 marca 2010

'Przepraszam, czy idzie pani na działkę?''Wybierasz się na cmentarz podlewać kwiatki?', 'Ej, co ona tam trzyma, to jakiś happening?' Plus salwy śmiechu wśród znajomych. Tyle reakcji na jedną małą torebkę konewkę, niezawodny wywoływacz uśmiechów wśród przechodniów. :) A poza tym to znowu chodzą mi po głowie trzy kolory.

torebka- Octopus
bluzka- szmateks
kamizelka- H&M
buty- Promod
spodnie- Zara

zdjęcia- Mme Brzydka

wtorek, 16 marca 2010

Happy hippie


Trochę słońca, tunika w przepiękne kwiaty, wata cukrowa zwiewana przez wiatr i od razu jest radośniej. Przez chwilę nie myśląc o tym jakie to procesy wywołują te emocje i na jakiej skali je mierzyć (kolokwium wzywa, dlatego się zbyt nie rozpisuję) ;)Płaszczyk niestety nie potrafi się zachować i już po raz drugi nie dał się ładnie sfotografować. Za to jest ciepły; nie można mieć wszystkiego.
tunika- Zara
spodnie, buty, opaska, torba- H&M
chustka, pasek- Kafci <3, H&M

zdjęcia- Mme Brzydka

środa, 3 marca 2010

Dziewuszka, co nosi na szyi serduszka.

Czyli dawno mnie tu nie było, ale za to pojawiam się w iście wiosennym humorze. Na szyi noszę sfilcowane przeze mnie serduszko, a na twarzy marcowe uśmiechy. Chwilowo zrezygnowałam z obcasów na rzecz prześmiesznych kapci ze wstążkami. Chociaż najchętniej znów wskoczyłabym w górskie buty i biegała dalej po górach, w śniegu, w słońcu. Rozleniwiłam się. ;)bluzka, sweterek- H&M
spodnie-Reserved
buty- Promod

zdjęcia- Mme Brzydka